Course

Category : Без категорії


Tags: ,


Reviews :  

Students : 1067 Members


Period : 15 часов 20 мин


Instructor : Elina Ellis Elina Ellis

Статус курса: Курс зі знижкою: 94.00 EUR

КОМПЛЕКТ “5 КУРСІВ ПРО СТВОРЕННЯ ІЛЮСТРАЦІЇ” З 65% ЗНИЖКОЮ

Це комплект авторських відео-курсів на найактуальніші теми з Ілюстрації від Еліни Елліс. У цих лекціях вона поділилася своїм власним досвідом та знаннями про те, як підвищити майстерність в Ілюстрації!

Якщо ви ще не бачили жодного з наведених нижче ефірів на нашому освітньому проєкті, ви можете придбати весь пакет відео-уроків одним кліком. Доступ зберігається назавжди! 😉

Комплект лекцій – це готовий сконцентрований матеріал найважливішого, що потрібно знати кожному ілюстратору. Ви отримаєте доступ до 6 відео-курсів:

1. Дитяча Ілюстрація. Як створити першу книжку з картинками

2. Дизайн персонажу. Як створювати неповторні образи

3. Творчий стиль. Як знайти свою індивідуальність

4. Секрети ілюстрації. Основи з побудови малюнка

5. Колір та світло в ілюстрації

Одразу після оплати ви отримаєте доступ ДО ВСІХ ЦИХ ВІДЕО-УРОКІВ і зможете проходити їх у зручний для вас час!

Всередині кожного курсу: авторські відео-уроки, pdf-презентації та шаблони документів, як, наприклад, контракт міжнародного зразка та розкадрування книги. А також після навчання ви проходите невеликий тест і отримуєте Іменний Сертифікат.

І в подарунок – Авторська Азбука від Еліни Елліс у цифровому форматі:

У цих відео-лекціях зібрано практичний досвід та знання, отримані в Кембриджському Університеті та під час багаторічної практики міжнародної ілюстраторки Еліни Елліс (Великобританія). Вони заощадять вам масу сил і часу, допоможуть уникнути неприємних помилок, знайти відповіді на важливі питання та максимально легко та швидко вийти на новий рівень! Кожна лекція є унікальною і розбитою на невеликі уроки, щоб ви могли відразу ж отримані знання застосовувати на практиці, а надалі могли легко знайти потрібну інформацію, яку хотіли б прослухати ще раз. Отже:

1. ДИТЯЧА ІЛЮСТРАЦІЯ. Як створити першу книжку з картинками

На цьому курсі ви дізнаєтеся, з чого складається книга з картинками: структура та основні елементи, включаючи обкладинку, форзац та титульний лист. Розберетеся, що таке розкадрування та його необхідність при дизайні книги. Ви навчитеся оформлювати свою книгу та презентувати її не лише рідним та близьким, а й видавництвам. Тут зібрано абсолютно все для того, щоб ваша перша книга побачила світ!

2. ТВОРЧИЙ СТИЛЬ. Як знайти свою індивідуальність

На цьому курсі ви дізнаєтесь, як напрацювати власний почерк, як перейти від копіювання чужих робіт до створення власних, у чому секрет успішного стилю і чи можна працювати в кількох стилях одночасно. А також покроково розберете етапи формування творчого стилю на прикладі всесвітньо відомих ілюстраторів!

3. ПЕРСОНАЖ. Як створювати унікальні образи

Курс про те, як зробити ваші персонажі справді унікальними: надати їм емоційності, рухливості, передати настрій і характер. На цих уроках ви дізнаєтесь як розробляти унікальні впізнавані персонажі; з чого почати; де черпати натхнення; як структурувати роботу; як виділити основні риси.

4. СЕКРЕТИ ІЛЮСТРАЦІЇ. ОСНОВИ з побудови малюнка

Це теж ґрунтовний і ВКРАЙ ВАЖЛИВИЙ комплект уроків, який дасть вам фундаментальні знання з побудови малюнка. Основи Основ, без яких неможливо вийти на професійний рівень. Розберіться з цією темою обов’язково й надалі – все вже буде набагато простіше! І стиль, і дизайн, і персонажі, і верстки-розкадрівки – та все нанизується поверх вашого фундаменту, який ви отримаєте на цьому семінарі.

5. КОЛІР І СВІТЛО В ІЛЮСТРАЦІЇ

Це відео-уроки від Еліни Елліс про колір – її особисті напрацювання, оскільки такої повної інформації неможливо здобути в жодному іншому джерелі. Тільки практичні фішки та найважливіші моменти, які одразу ж виведуть вашу ілюстрацію на принципово новий рівень професіоналізму. Ви дізнаєтеся як кольором відобразити глибину та перспективу; як створити настрій та вести погляд глядача по малюнку; як поєднувати кольори та комплектувати палітру в межах одного малюнка – однієї книги; що при цьому потрібно враховувати і як ці питання вирішують ілюстратори світового рівня. Лекція наповнена величезною кількістю прикладів та смачних картинок!

Вищезазначені курси були записані до 2022 року в Україні російською мовою. У подальшому всі нові курси будуть записуватися одразу українською.

.

  • Початківцям та практикуючим ілюстраторам. Для них це MustHave.
  • Креативникам та тим, хто хотів би спробувати себе у створенні ілюстрованої книги.
  • Всім, хто цікавиться темою народження книги, формуванням власного стилю, створенням персонажів та іншими тонкощами ілюстраторської справи.

Ціна – 270 € 
Зі знижкою 65% – 94 €

Бонус: Курс по Трендам в Ілюстрації в Подарунок!

діє до 18 червня 2024
доступ зберігається назавжди!

Course Materials


×