Course

Category : Без категорії


Tags: ,


Reviews :  

Students : 1067 Members


Period : 15 часов 30 мин


Instructor : Elina Ellis Elina Ellis

Статус курса: не розпочато Курс зі знижкою: 94.00 EUR

КОМПЛЕКТ “6 КУРСІВ ПРО СТВОРЕННЯ ІЛЮСТРАЦІЇ” З 65% ЗНИЖКОЮ

Це комплект авторських відео-курсів на найактуальніші теми з Ілюстрації, розроблені та зібрані професійними ілюстраторами – Еліною Елліс та Вікторією Семикіною. У цих лекціях вони поділилися своїм власним досвідом та знаннями про те, як підвищити свою майстерність в Ілюстрації!

Якщо ви ще не бачили жодного з наведених нижче ефірів на нашому освітньому проєкті, ви можете придбати весь пакет відео-уроків одним кліком.сли вы еще не видели ни одного из нижеперечисленных эфиров на нашем образовательном сайте, вы можете приобрести весь пакет видео-уроков одним кликом. Доступ зберігається назавжди! 😉

Комплект лекцій – це готовий сконцентрований матеріал найважливішого, що потрібно знати кожному ілюстратору. Ви отримаєте доступ до 6 відео-курсів:

1. Дитяча Ілюстрація. Як створити першу книжку з картинками

2. Дизайн персонажу. Як створювати неповторні образи

3. Творчий стиль. Як знайти свою індивідуальність

4. Секрети ілюстрації. Основи з побудови малюнка

5. Скетчінг – мистецтво живого малюнка. Як подолати свої страхи

6. Колір та світло в ілюстрації

Одразу після оплати ви отримаєте доступ ДО ВСІХ ЦИХ ВІДЕО-УРОКІВ і зможете проходити їх у зручний для вас час!

Всередині кожного курсу: авторські відео-уроки, pdf-презентації та шаблони документів, як, наприклад, контракт міжнародного зразка та розкадрування книги. А також після навчання ви проходите невеликий тест і отримуєте Іменний Сертифікат.

І в подарунок – Авторська Азбука від Еліни Елліс у цифровому форматі:

У цих відео-лекціях зібрано практичний досвід та знання, отримані в Кембриджському Університеті та під час багаторічної практики міжнародних ілюстраторів Еліни Елліс (Великобританія) та Вікторії Семикіної (Італія). Вони заощадять вам масу сил і часу, допоможуть уникнути неприємних помилок, знайти відповіді на важливі питання та максимально легко та швидко вийти на новий рівень! Кожна лекція є унікальною і розбитою на невеликі уроки, щоб ви могли відразу ж отримані знання застосовувати на практиці, а надалі могли легко знайти потрібну інформацію, яку хотіли б прослухати ще раз. Отже:

1. ДИТЯЧА ІЛЮСТРАЦІЯ. Як створити першу книжку з картинками

На цьому курсі ви дізнаєтеся, з чого складається книга з картинками: структура та основні елементи, включаючи обкладинку, форзац та титульний лист. Розберетеся, що таке розкадрування та його необхідність при дизайні книги. Ви навчитеся оформлювати свою книгу та презентувати її не лише рідним та близьким, а й видавництвам. Тут зібрано абсолютно все для того, щоб ваша перша книга побачила світ!

2. ТВОРЧИЙ СТИЛЬ. Як знайти свою індивідуальність

На цьому курсі ви дізнаєтесь, як напрацювати власний почерк, як перейти від копіювання чужих робіт до створення власних, у чому секрет успішного стилю і чи можна працювати в кількох стилях одночасно. А також покроково розберете етапи формування творчого стилю на прикладі всесвітньо відомих ілюстраторів!

3. ПЕРСОНАЖ. Як створювати унікальні образи

Курс про те, як зробити ваші персонажі справді унікальними: надати їм емоційності, рухливості, передати настрій і характер. На цих уроках ви дізнаєтесь як розробляти унікальні впізнавані персонажі; з чого почати; де черпати натхнення; як структурувати роботу; як виділити основні риси.

4. СЕКРЕТИ ІЛЮСТРАЦІЇ. ОСНОВИ з побудови малюнка

Це теж ґрунтовний і ВКРАЙ ВАЖЛИВИЙ комплект уроків, який дасть вам фундаментальні знання з побудови малюнка. Основи Основ, без яких неможливо вийти на професійний рівень. Розберіться з цією темою обов’язково й надалі – все вже буде набагато простіше! І стиль, і дизайн, і персонажі, і верстки-розкадрівки – та все нанизується поверх вашого фундаменту, який ви отримаєте на цьому семінарі.

5. СКЕТЧИНГ – МИСТЕЦТВО ЖИВОГО МАЛЮНКУ

Це курс Вікторії Семикіної – однієї з провідних педагогів зі скетчингу у Болоньї (Італії). Ви дізнаєтеся, як розслабити руку, як подолати страхи і незручність, навчитеся малювати скрізь: у транспорті, в кафе, на вулиці – в будь-якому публічному місці; і дізнаєтеся про матеріали та особливі фішки скетчерів, як оптимізувати процес, щоб ніщо не відволікало від малювання. Лекція наповнена величезною кількістю прикладів неімовірних робіт світових ілюстраторів. Ви відкриєте для себе нові імена та отримаєте колосальний заряд енергії та натхнення.

6. КОЛІР І СВІТЛО В ІЛЮСТРАЦІЇ

Це відео-уроки від Еліни Елліс про колір – її особисті напрацювання, оскільки такої повної інформації неможливо здобути в жодному іншому джерелі. Тільки практичні фішки та найважливіші моменти, які одразу ж виведуть вашу ілюстрацію на принципово новий рівень професіоналізму. Ви дізнаєтеся як кольором відобразити глибину та перспективу; як створити настрій та вести погляд глядача по малюнку; як поєднувати кольори та комплектувати палітру в межах одного малюнка – однієї книги; що при цьому потрібно враховувати і як ці питання вирішують ілюстратори світового рівня. Лекція наповнена величезною кількістю прикладів та смачних картинок!

Вищезазначені курси були записані до 2022 року в Україні російською мовою. У подальшому всі нові курси будуть записуватися одразу українською.

.

  • Початківцям та практикуючим ілюстраторам. Для них це MustHave.
  • Креативникам та тим, хто хотів би спробувати себе у створенні ілюстрованої книги.
  • Всім, хто цікавиться темою народження книги, формуванням власного стилю, створенням персонажів та іншими тонкощами ілюстраторської справи.

Ціна – 270 € 
Зі знижкою 65% – 94 €

Бонус: Курс по Трендам в Ілюстрації в Подарунок!

діє до 3 жовтня 2023
доступ зберігається назавжди


Anastasia Tank

Купила все семинары сразу по скидке, изучаю уже который который день, и в полном восторге! Спасибо огромное, столько полезного и вдохновляющего материала еще не встречала ни на одном ресурсе. Потихоньку начинаю перебираться в иллюстрацию с не творческой работы и нашла для себя на сайте все,что нужно. Эти курсы дают практически всю информацию, в одном месте – от базовых знаний иллюстрации, до продвижения и организации времени. Никакой воды, в каждом курсе 100% полезной информации.

Особо хочу поблагодарить за то, что вы не только даетe подробные ответы на любой вопрос, который может возникнуть у новичка, но и задаетe важные вопросы, которые помогают сфокусироваться, выбрать направление, прислушаться к себе.
И конечно же спасибо за вдохновение, за то, что сами заряжаете собственным примером, Вы для меня пример того, что все возможно 🙂

Maria Pikalova

Я внимательно посмотрела все видео. И вот что хочу сказать. Это была моя самая выгодная инвестиция за последнее время. А я опытный и продвинутый инвестор 🙂 И дело даже не в том, что я удачно купила доступ со скидкой. Этот набор уроков стоит каждой потраченной на него копеечки даже при полной стоимости.

Инвестиции в себя – самые надежные. А в этих видео собрана ВСЯ необходимая информация для тех, кто хочет стать иллюстратором, или уже является иллюстратором и хочет “прокачать” свои навыки и выйти на международный рынок. Нигде и никогда я не видела столько ценной информации, собранной в одном месте и так прекрасно структурированной. Отличные примеры и кейсы. Пошаговые инструкции. Шаблон контракта, писем в агентства и издательства, масса нюансов, касающихся организации работы, защиты своих прав, ценообразования. Книги, которые обязательно пригодятся. И много-много чего еще.

Сложно выделить какой-то один курс, который понравился больше всего, очень сложно.
Все нужные и важные. Горячо рекомендую!

Лара

Чи можна купити тільки “Дизайн Персонажу”?

Regina

Мені пощастило проілюструвати маленьку збірку віршів, яку я зараз готую до друку. Я вже подивилася лекції з ілюстрації, стилю, створення книги, персонажів та створення портфоліо. Усі вони були цікавими та корисними. Найбільше мені допомогла інформація про розворотний план книги та візуальний ритм, а аналогічна інформація з розділу про складання портфоліо допомогла остаточно розставити все по місцях. Я працюю над першим замовленням, але завдяки інформації з лекцій почуваюся досить упевнено, бо знаю, що роблю, чому й навіщо. Тепер дивлюся лекції про роботу із замовниками та ведення бізнесу. Величезне дякую!

Ляйсан

Доброго дня! Скажіть будь ласка, сьогодні крайній день покупки зі знижкою? Чи не буде продовжено акцію?

Eva

Добрий день! Скажіть будь ласка, якщо я купила вашу книгу з ілюстрації, чи є сенс купувати інтернет уроки? Там є інша інформація?

    Elina Ellis

    Доброго дня, Єва! Книга та курси доповнюють один одного. Книга – це коротка сжата інформация з деяких курсів. Але якщо вам потрібно глибоко розібратися в темі, пропрацювати всі деталі – тоді вам потрібен курс, тому що кожен з них – це 2-3 години ефіру та об’ємна презентація. Вся ця інформація зібралася б у кілька томів про “Ілюстрацію”.

Ірина

Добрий день. Я зовсім новачок. Хочу з чогось почати освоювати цю сферу. Малюю для себе. Ваша книжка є, читаю. Чи допоможуть мені ці курси отримати базові знання для подальшої роботи у цій сфері?

Марина Знатнова

Я пройшла декілька курсів, які мені здалися найактуальнішими для мене: композиція, колір, створення персонажа та вступний у професію ілюстратор.

Лекції настільки наповнені та концентровані, що кожну прослухала по два-три рази. Є інформація знайома, яку я змогла доповнити та систематизувати. Є така, що “прочищає” мозок. Загальне враження – я “виросла”, коли здобула ці знання.

Приклади у презентаціях надихають та поступово виявляють розуміння почутого. До того ж, вони ретельно підібрані та детально розглянуті. Я їх сприймаю як орієнтир якості для своїх робіт.

Дякую за надану можливість перейти на нову сходинку на професійних сходах. Курси круті! )

Leave Your Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

12345

×