Творчий Марафон “День Крокодила 2022” – запис відкрито!

ЩО ТАКЕ ДЕНЬ КРОКОДИЛА?

Це щотижневий творчий марафон присвячений створенню ілюстрації. Чому саме День «Крокодила»? А чому б і ні! Наша фантазія, наш крокодил. Що хочемо, те й малюємо, зрештою.

День Крокодила існує багато років. Ми з вами малювали абетки та календарі, ілюстрували збірку віршів, створювали персонажів і працювали з різними техніками та матеріалами. Тепер настав час відкрити Секрети Ілюстрації! Такий двіж ми запускаємо вперше! На марафоні ми з вами разом будемо поступово проходити уроки курсу “Секрети Ілюстрації” і говорити про основи основ ілюстрації: баланс і кадрування, композицію і перспективу, вікористання кольору, світла і тіні, забеспечення ритму і повтору іллюстрацій у книзі і багато іншого. Дуже рекомендуємо не пропустити, такого марафону ми з вами ще точно не проводили! Ми будемо малювати разом 18 тижнів, це майже 5 місяців! Буде винятково корисно і цікаво!

ЯК ПРИЙНЯТИ УЧАСТЬ? 

Щоб взяти участь у Творчому Марафоні треба зробити лише ЧОТИРІ кроки:

1. Вже мати чи придбати доступ до курсу “Секрети Ілюстрації” (зараз для участників марафону 50% знижка) – частина всіх оплат піде в український фонд “Небо без кордонів”, який ми підтримуємо з самого початку війни. Наразі збираємо 20 тисяч гривень для Запорізької обласної дитячої лікарні.

2. Підписатися на @elinaellis та @illustrator.uroki

3. Поширити цей допис в Інстаграм

4. Добавитися в закриту групу @denkrokodila і в директ вислати фото оплати.

.

¦ Для всіх, хто хоче малювати, незалежно від віку, освіти та соціального статусу.

¦ Для всіх, хто вважає, що у них щось не виходить, а в чому помилка – не розуміє. Для всіх, у кого творчий застій, кому потрібний зворотній звязок і дружне плече.

¦ Для всіх, хто хоче знайти однодумців і опинитися в доброзичливому творчому середовищі, яке щотижня стимулюватиме і заохочуватиме ваші старання.

¦ Для всіх, хто вже давно хоче вникнути у тему ілюстрації, але не знає як, не знаходить часу, сил, стимулу та натхнення. Це ваш золотий шанс!

МИ БУДЕМО ВІДКРИВАТИ СЕКРЕТИ ІЛЮСТРАЦІЇ!

На цьому марафоні ви отримаєте базові знання, які зможете застосувати просто всюди! Що б ви не малювали! Працюєте ви над книгою чи листівкою, рекламою чи брендом – все тримається на одних і тих самих правилах перспективи і композиції, кадрування і пропорції, законах кольорів і ритмів.

Ми детально розберемо:
як подолати страх порожнього листа
Як боротися з креативним блоком
Як сприймати критику
Які основні інструменти сучасного ілюстратора
У чому полягають основні елементи та принципи дизайну
У чому полягають основні засади композиції
Як домогтися візуального балансу
Для чого потрібно «Правило Третій» та «Трикутника»
Чому непарні елементи працюють краще, ніж парні
Яке значення у композиції мають лінії
Як досягти ритму в композиції
Як привернути увагу глядача до візуального акценту
Що таке кадрування та перекриття
Чому варто уникати «поцілунків» та «кутів»
Що робити з негативним простором
Як текст взаємодіє з малюнком
Як кут зору впливає сприйняття ілюстрації
Що таке «Ефект Закулісся»
З чого починається робота над ілюстрацією
Як працювати з перспективою
Світлотінь і тональність у малюнку – чому це важливо
Чому колір в ілюстрації такий важливий
Як навчитися правильно підбирати кольори
Де черпати натхнення
На що потрібно звертати увагу, коли ви малюєте
Як зрозуміти, що малюнок закінчено

Все це ви отримаєте протягом нашого творчого марафону.

День Крокодила існує вже давно. Понад 8 років. Щороку ми вигадуємо щось нове. Минулого року приєдналося понад 20 тис учасників та створено півсотні тисяч крутецьких робіт! Дуже цікаво, скільки нас буде цього року?

.

ПРАВИЛА ГРИ

¦ Насамперед ми з вами зорієнтуємося, що буде відбуватися. На закритій сторінці @denkrokidila в Інстаграм у понеділок 14 листопада вийде допис із першим завданням! Вам потрібно буде подивитися відео – 1 урок курсу “Секрети Ілюстрації” і виконати завдання, яке ви отримаете в дописі.

¦ Наша задача – виконувати по одному завданню на тиждень. 18 тижнів – 18 завдань. Щопонеділка ви будете отримувати завдання і протягом тижня (хто коли готовий) публікувати виконане завдання у себе на сторінці в Інстаграм з помітками @denkrokodila , @illustrator.uroki, @elinaellis #denkrokodila2022 , щоб ми змогли легко стежити за творчістю одне одного, лайкати, коментувати і всіляко один одного підтримувати.

¦ З ваших робіт, які ви опублікуєте в сторіс з поміткою @illustrator.uroki , ми виберем найкращі і опублікуємо у себе в сторіс на групу більше 45 тисяч підписників, серед яких обов’язково знайдуться ваші нові читачі і фанати вашої творчості. Так було кожного року! Марафон “День Крокодила” – це один з найефективніших способів підвищити активність своєї сторінки і стати видимим для широкого кола людей.

.

¦ 18 тижнів недель задоволення та корисного навчання у компанії творчих людей, їх підтримку та натхнення.

¦ Можливість показати свої роботи більшій аудиторії. Хто знає, хто в них зацікавиться? Багато наших участників-початківців отримують перші замовлення саме на марафоні!

¦ Чудову платформу для колаборацій, творчих об’єднань та пошуку нових любителів Вашої творчості.

¦ Шикарні роботи в портфоліо плюс масу знань про те, як створюються дійсно класні ілюстрації.

¦ Заряд позитиву та позитивних емоцій, так необхідних нам з вами у цей непростий час.

.

¦ Можна малювати чим завгодно і на чому завгодно, а так само вирізати, клеїти, ліпити, майструвати, вишивати і всіляко творити, аби це було виконання поточного завдання.

¦ Можна залучати дітей та інших членів сім’ї, малювати всім разом, або кожен може працювати над своїм малюнком. Це чудовий спосіб зайняти дітей до творчості та скоротати вечори з користю та задоволенням для всіх.

¦ Можна і навіть потрібно показувати процес створення ваших ілюстрації скрізь, де хочете, а також коментувати роботи інших учасників.

¦ У жодному разі не можна зневажливо ставитися до творчості інших, ображати і нецензурно висловлюватися. За це одразу в БАН.

¦ Можна критикувати та давати поради, але критика має бути конструктивною та тон поважним. Пам’ятайте, митця легко образити!

.

.

ХТО ВЕДЕ МАРАФОН?

Еліна Елліс – автор та ілюстратор дитячих книг, Магістр з предмету дитячої ілюстрації в Кембриджській Школі Мистецтв, член Асоціації Ілюстраторів Великобританії, Переможець MacMillan Prize за найкращу дитячу книгу. Автор Книги Року “Доросла книга про дитячу ілюстрацію”. Лектор, викладач, і просто генератор натхнення та гарного настрою.

 

.

.

ВІДГУКИ – ЩО ГОВОРЯТЬ НАШІ УЧАСТНИКИ?

Як ми вже писали, це не перший наш День Крокодилу.

От що говорять про Марафон його учасники:

Більше відгуків читайте в соцмережах: FBIG, ЖЖ

До Зустрічі на Творчому Марафоні!

.

×