День Крокодила

Як отримати максимум користі від марафону День Крокодилу?

Ми з вами разом малюємо на марафоні вже 2 тижні, і ви трохи зорієнтувалися, як проходитиме робота. Попереду ще 1,5 місяця та кожен учасник знайде тут щось своє. Для когось це просто чудова розвага для себе і дітей, де можна малювати у своє задоволення будь-якими підручними матеріалами. І якщо вам цього достатньо – це нормально, тоді просто відпочивайте з нами!

А для тих, хто хоче отримати з марафону максимум користі, і створити справді щось класне, розповідаємо далі.

1 – Відведіть під марафон окремий скетчбук/альбом для малювання/коробку, до якої зможете скласти всі малюнки. Важливо, щоб усі ваші роботи зберігалися в одному місці та по закінченні проєкту ви чітко бачили, скільки ви зробили! Повірте, ці малюнки вам ще не раз знадобляться.

2 – Заведіть собі окрему теку в Інстаграм у розділі “Збережене”, куди зберігатимете всі пости із завданнями, тому що в кожному буде дуже корисна інформація щодо створення персонажа. Це все матеріали з платного курсу, якими ми з вами ділимося абсолютно безкоштовно.

3 – Поставте собі конкретні цілі. Наприклад, освоїти нову техніку/матеріал, або поекспериментувати з різними матеріалами, або попрацювати над стилістикою і постаратися створити усі персонажі в одному стилі, або навпаки – усі персонажі у різних стилях. Якщо ви серйозно захоплюєтеся ілюстрацією, подумайте спочатку, чого ви хочете саме від проєкту. Чому хочете навчитися, або у чому попрактикуватися, крім того, що ми даватимемо на марафоні.

Еліна Елліс, наприклад, минулого разу заводила під марафон окремий скетчбук. Ви його зараз бачите на зображенні. Вона малювала лише від руки – традиційними матеріалами. Але цього разу вона вирішила зробити все навпаки та малювати ТІЛЬКИ в цифровому форматі, зате експериментуватиме з різними пензликами та ефектами, граючись з накладанням шарів та комбінацій. Це також навчальний проєкт. Щось вийде, щось ні. Це досвід.

4 – Хто хоче розвиватися, налаштуйтесь працювати БАГАТО. До кожного дня марафону ми даємо додаткові завдання, які підкріплюють теорію практикою. Їх виконувати не обов’язково, але бажано, якщо ви серйозно налаштовані отримати з проєкту максимум користі. Еліна планує виконувати ВСІ завдання.

5 – Кому важливі охоплення та нова аудиторія. Все це ви знайдете на Марафоні! Але тут важливо, щоб ви виконували завдання вчасно, оскільки саме в цей період учасники марафону (а їх понад 10 тис!) активно переглядають роботи, ставлять реакції та переходять у профілі. Будьте активними, підтримуйте інших, пишіть коментарі та вас обов’язково помітять. Багато хто на марафоні знаходить друзів і навіть свою “фан-зону” – людей, які за період такого спільного малювання закохуються у вашу творчість.

ДЛЯ НАТХНЕННЯ ТА ДОДАТКОВИХ ЗНАНЬ:

6 – Подивіться малюнки до попереднього марафону за тегом #денькрокодила2021. Минулого року нас просто закидали шедеврами! Ви побачите, що рівень учасників був у всіх різний, побачите, якими матеріалами та техніками користувалися інші, і які вони мали ідеї. Можливо, це наштовхне вас на власні.

7 – Тут на сайті у БЛОЗІ зібрано величезну кількість вкрай інформативних і корисних статей на різні теми, що надихають.

  • Заходьте в рубрику НАТХНЕННЯ почитати інтерв’ю з крутими ілюстраторами та подивитися на їхні роботи.
  • Заходьте в рубрику КОРИСНЕ почитати про будь-які корисні та потрібні прийоми в ілюстрації, не тільки в плані створення якісного продукту, але і в плані його продажу та просування.
  • Якщо ви зовсім новий, заходьте в рубрику ПОРАДИ НОВАЧКАМ. Там знайдете масу статей на різні теми від “Як не боятися малювати й показувати свої малюнки” до “Як оцифровувати свої малюнки” або “Як підбирати колірні палітри”.
  • Заходьте на ОНЛАЙН-КУРСИ – тут я зібрала все найважливіше із власного досвіду, що потрібно знати ілюстратору. Хто вже має доступ – перегляньте матеріали, перегляньте презентації, згадайте головне.

У кого ще немає доступу, заходьте сюди: зараз спеціально для Учасників Марафону ми відкрили акцію з найкращими знижками Року! Все це для того, щоб зробити для вас навчання максимально доступним! Так що приєднуйтесь зараз і використовуйте нові знання на практиці, поки ви активно малюєте на марафоні:

Що всередині:

  1. Особистий досвід Еліни Елліс, який вона накопичила за час шляху ВІД людини без художньої освіти, але з величезним бажанням малювати, ДО професійного ілюстратора зі світовим ім’ям. За цей період я проілюструвала понад 50 книг, виданих у всьому світі. І на своїх курсах я ділюся з вами абсолютно всім, що зібрала буквально по крихтах! Все це тепер ваше! І вам не доведеться набивати шишки та витрачати дорогоцінний час. На цих онлайн-уроках ви розберетеся в найскладніших питаннях, навіть якщо ви починаєте з нульового рівня.

Обирайте, які з напрямків для вас зараз найактуальніші:

  • як створити свою першу книгу;
  • як сформувати портфоліо;
  • як знайти свій творчий стиль;
  • як вийти на міжнародний ринок;
  • і багато інших.

ОБРАТИ ОНЛАЙН КУРС

Тут просто тонна корисної інформації на всі можливі теми. Абсолютно без води, тільки концентрат найважливішого, з прикладами та покроковими рекомендаціями.

Ви бачите на Марафоні багато наших учнів. Зараз вони високопрофесійні ілюстратори, але! Багато хто з них починав, так само як ви – пройшли навчання на наших онлайн-курсах, відточили майстерність на практиці, здобули впевненість у своїх силах.

Отже навчайтеся, удосконалюйтесь і Все у Вас Вийде!

Переклад виконала: Світлана Клименко

Поделиться с друзьями:

What others say about this post? (4 Comments)

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

×